azaza

Yemek ve Kültür Dergisi

   ANA SAYFA   SON SAYI   ESKİ SAYILAR   ABONELİK   ONLINE SATIŞ   HAKKIMIZDA   ÇİYA YAYINLARI   YARDIM   İLETİŞİM   
Çiya
49. Sayı Sonbahar 2017
49. Sayı Sonbahar 2017
48. Sayı Yaz 2017
48. Sayı Yaz 2017
47. Sayı İlkbahar 2017
47. Sayı İlkbahar 2017
46. Sayı Kış 2017
46. Sayı Kış 2017
45. Sayı Sonbahar 2016
45. Sayı Sonbahar 2016
Sipariş ve Teslimat Şartları

 

Sipariş ve Teslimat Şartları

Yemek ve Kültür.com, Yemek ve Kültür’ün ve Çiya Yayınlarının diğer kitap ve yayınlarının satışını online gerçekleştirebilir. Yemek ve Kültür.com’dan yapılacak alışverişlerde iki şekilde ödeme yapılabilmektedir.

Ürün peşin fiyat üzerinden ödeme

Almak istediğiniz ürünün KDV dahil peşin fiyatını, Master veya Visa kredi kartınızla Yemek ve Kültür.com sitesinden direkt veya Yemek ve Kültür’ün banka hesap numaralarına havale yapmak suretiyle ödeyebilirsiniz.

Banka Hesap Numaralarımız

Garanti Bankası – Kadıköy (Bu Alanın doldurulması gerekiyor.)
İş Bankası – Kadıköy (Bu Alanın doldurulması gerekiyor.)

Ürünlerin Gönderilmesi

Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili olarak öncelikle ödeme bilgilerinizin kontrolü gerçekleştirecektir. İkinci aşamada ise sipariş onayınız bize verdiğiniz e-mail ile size gönderilecektir. Ödeme bilgilerinizin kontrolü ve sipariş onayınızın verilmesini takiben ürününüz; Kargo ile İstanbul içine 3; İstanbul dışına 5 işgünü içinde ulaştırılacaktır.

Aylık yayınlarda, yayınlanacak olan ilk sayı, yayın tarihinden itibaren tarafınıza ulaştırılacaktır. (Dağıtımın sınırlı olduğu bazı ürünlerimizde posta yolu kullanılacağından söz konusu süre uzayabilir.)

Cuma günleri saat:13:00’ten sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır.

Ürünlerin Teslim Alınması

Sipariş ettiğiniz ürün kargo vasıtasıyla ve faturası ile size ulaştırılacaktır. Ürünler size ulaştığında eksiksiz, sağlam ve hasarsız olup olmadığını kargo elemanının yanında, kontrol etmeniz gerekmektedir. Sizlerle daha kaliteli hizmet verebilecek ve ürünlerle ilgili sonradan doğabilecek sorunları ortadan kaldırmak için teslimat sırasında ki kontrolünüz son derece önemlidir.Teslimat formunun eksiksiz, hasarsız ve sağlam olarak teslim aldım bölümünün imzalanmasından sonra bildirilecek olan fiziksel hasar, darbe ve eksik ürün bildirimleriniz dikkate alınmayacaktır.

İade şartları

Satın aldığınız ürünlerde baskı hatası olması ya da hasarlı teslim edilmesi halinde; durumu anlatan bir e-postayı e-mail adresimize teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde gönderdiğiniz takdirde gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir.

Ürünlerle ilgili sonradan doğacak sorunları ortadan kaldırmak için teslimat esnasındaki kontrolünüz son derece önemlidir. Teslimat formunun eksiksiz, hasarsız ve sağlam olarak teslim aldım bölümünün imzalanmasından sonra bildirilecek olan fiziksel hasar, darbe ve eksik ürün bildirimleriniz dikkate alınmayacaktır. Tahrip edilmiş, tekrar satılabilirliliği bozulmuş ürünler iade alınmaz.

Devam Etmek için tıklayınız.

Gizlilik Politikası   |   Garanti ve İade Şartları   |   Sipariş ve Teslimat Şartları

Copyright © 2018 Yemek ve Kültür Dergisi
Powered by webarthome